УВ Пн, 23.10.2017, 16:33
Приветствую Вас Гість | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум » Слава Україні! » Що таке націоналізм? » Чи потрібно нам об'єднуватись з консерваторами (Донцов і Липинський - чи можна поєднувать)
Чи потрібно нам об'єднуватись з консерваторами
Як ти ставишся до можливого примирення консерваторів з націоналістами
1.Да пішли вони!!! (консерватори)[ 0 ][0.00%]
2.Да пішли вони!!! (Націоналісти)[ 0 ][0.00%]
3.В об'єднанні нема сенсу![ 0 ][0.00%]
4.Об'єднання не є можливим![ 0 ][0.00%]
5.Консерватори зникли, коли з'явились нацліби! З нацлібами нема спільного![ 1 ][100.00%]
6.Давно пора об'єднуватись![ 0 ][0.00%]
7.Об'єднання існує - НУНС та БЮТ!!![ 0 ][0.00%]
Всего ответов: 1
Мика-націоналістДата: Сб, 10.05.2008, 15:41 | Сообщение # 1
Новенький;)
Статус: Оффлайн
Хлопці та дівчатка!
Нас вже півсторічча годують гів... тобто націонал-демократією - аморфною ідеологією! На сьогодні майже не лишилось інтегральних націоналістів! Натомість, як москалів, розвелось націонал-ліберальних партій-організацій! Вони - середина-на четвертину є націоналістичними, консервативним та деРмакратичними нащадками. Те, що зними не можна об'єднуватись - є фактом...

А тут таке питання - чи можливе об'єднання націоналізму з консерватизмом в одній організації?

Вони нам роблять з нацменшин Націю, а ми тій нації надаємо права, всіх інших - за кордон?

Як вам мій план? Чекаю ваших!

Я пам'ятаю - МЕНІ СОРОМНО!
Я НЕ горжусь!

СхіднякДата: Пн, 12.05.2008, 20:27 | Сообщение # 2
Новенький;)
Quote (Мика-націоналіст)
А тут таке питання - чи можливе об'єднання націоналізму з консерватизмом в одній організації?
А що Ви розумієте, шановний, під вищезгаданими назвами???

А з якою метою Ви мрієте об'єднати революційних націоналістів з консервативними монархістами або ж консервативних українофілів з прогресивними соціалістами.

Взагалі молоді притаманно бажання поставити якийсь дослід, бажано з фейерверком...
Наприклад, кинути сірника у бочку з-під нітрофарби, або ж перевзути Леніна...

А чи не можна будувати країну разом? І при цьому не об'єднувати хлібозавод з водоканалізацією та цегельним виробництвом...

Вам ще не тошно від ТОТАЛІТАРИЗМУ ???
Як від одностайно засудженого фашизму, так і до його натхненника - КОМУНІЗМУ!

Невже Вам подобається коли бритоголовий дебіл з ПР йде до Верховної Ради одним списком з власним шофером та охоронцями, а електорат з піною у рота пнеться підтримати "своїх".

Показувати можна тільки зрячим.
Співати пісню - тільки тим, хто чує.
Даруй себе тому, хто буде вдячним,
Хто розуміє, любить і цінує._______ Омар Хайям (http://ukrart.lviv.ua/)

Мика-націоналістДата: Сб, 17.05.2008, 15:11 | Сообщение # 3
Новенький;)
Від тоталітаризму не тошно... Якби був справжній тоталітаризм, не було би ані ПР, ані бритоголових... електорату кінець кінцем!!!

Консерватизм у нормальному розумінні - противага лібералам. Правда що вони, що ми - знаходимось у глибокій дупі під назвою ліберастія, і саме від цього мені тошно!!! У нас з консерваторами спільна проблема, і треба її вирішувати!

Я пам'ятаю - МЕНІ СОРОМНО!
Я НЕ горжусь!

Форум » Слава Україні! » Що таке націоналізм? » Чи потрібно нам об'єднуватись з консерваторами (Донцов і Липинський - чи можна поєднувать)
Страница 1 из 11
Поиск:

Copyright MyCorp © 2017Создать бесплатный сайт с uCoz