УВ Пн, 23.10.2017, 16:33
Приветствую Вас Гість | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум » Слава Україні! » Що таке націоналізм? » Право Нації
Право Нації
ПаладинДата: Вт, 08.01.2008, 18:20 | Сообщение # 1
Новенький;)
Статус: Оффлайн
До уваги читачів пропонується "Право Нації". Цікаво почути відгуки по кожному з його пунктів.

Право Нації

В умовах, коли новітня держава не лише не виправдовує національних сподівань, але й сприяє поступовому і всебічному занепаду, деградації та вимиранню Нації, а демо-ліберальна пропаганда підносить права окремих індивідів над загальнонаціональними, розщеплює єдине поняття Нації, коли національна культура і традиції відмирають, поступаючись місцем глобальній антикультурі та антисоціальній псевдоморалі, єдиний расовий тип Нації і мовне середовище розчиняються чужорасовим та іншомовним елементом, задля створення належних умов для стабілізації й подальшого розвитку необхідне утвердження Права Нації.
Задля утвердження Права Нації є прийнятними будь-які методи від публічних до підпільних, від місцево-локальних до глобально-масштабних, від парламентарних до збройно-силових. Зволікання з утвердженням Права Нації може призвести до невиправних наслідків. Утвердження Права Нації виправдовує будь-які доцільні та достатні насильство і жорстокість.
Ми, Українські Націоналісти, поборюючи ліберально-егоїстичний індивідуалізм та азійський стадний колективізм, висуваємо як найвищу світову цінність та ідеал:

ПРАВО НАЦІЇ

1. Нація, як природня спільнота, найбільший живий духовний та біологічний організм, що має спільне походження, расовий тип, ментальність, мову, територію проживання, культуру, має безумовне право на життя, збереження своєї расової та духовної самобутності.
2. Нація має безумовне і легальне право на спротив в разі спроб позбавити її власної самодостатності.
3. Нація має право вести як оборонну так і наступальну боротьбу з силами які прагнуть її знищення або деформації.
4. Нація має право на моноетнічність власної держави, а також на повну державну самостійність та ігнорування міжнародних норм, якщо ті загрожують існуванню або нормальному розвиткові Нації.
5. Нація як замкнена генетична популяція має право позбуватися на своїй території іншорасової домішки шляхом депортації її носіїв на історичну територію їх проживання.
6. Нація має право покращувати власне здоров’я через впровадження расового, євгеністичного та екологічного законодавства.
7. Нація має право відновлювати свій природній духовний, культурний та мовний простір шляхом ренаціоналізації своїх окремих представників та соціальних і регіональних груп населення, що були денаціоналізовані внаслідок інородної окупації, входження до складу поліетнічних державних утворень або через вплив космополітичної культури.
8. Нація має право на встановлення соціально справедливого ладу у власній державі, а також позбутися паразитарних верств, які намагаються шляхом економічних та політичних маніпуляцій привласнити собі матеріальні цінності Нації.
9. Право Нації є превалюючим над частковими правами окремих осіб, родинних та соціальних груп. Їх права реалізуються в рамках і не на шкоду Права Нації.
10. Нація має один невід’ємний обов’язок - у повному обсязі та всіма доступними засобами втілювати в життя Право Нації.

Право Нації

СхіднякДата: Вт, 08.01.2008, 20:43 | Сообщение # 2
Новенький;)
Паладине, все воно виглядає дуже романтично, але, здається, досить далеким від реалій!
Яким чином, наприклад, ви гадаєте досягти опанування засобів для втілення в життя цих величних планів?

Показувати можна тільки зрячим.
Співати пісню - тільки тим, хто чує.
Даруй себе тому, хто буде вдячним,
Хто розуміє, любить і цінує._______ Омар Хайям (http://ukrart.lviv.ua/)

NatalkaДата: Ср, 09.01.2008, 02:54 | Сообщение # 3
Admin
Загалом виглядає непогано. Але пару є пару моментів, які мене збентежили стосовно євгеніки та расизму. На мою думку, не повинно бути якихось расових притіснень, а євгеніка сама пособі є річчю дуже сумнівною. Все повинно в першу чергу будуватися на засадах гуманізму.

Smile! I жити стане краще;)

NatalkaДата: Ср, 09.01.2008, 02:56 | Сообщение # 4
Admin
А ворогів на депортацію - 5 баллів стопудово))
"Йожик - птіца гордая..."

Smile! I жити стане краще;)

ПаладинДата: Ср, 09.01.2008, 20:16 | Сообщение # 5
Новенький;)
Наталка
Загалом виглядає непогано. Але пару є пару моментів, які мене збентежили стосовно євгеніки та расизму. На мою думку, не повинно бути якихось расових притіснень, а євгеніка сама пособі є річчю дуже сумнівною. Все повинно в першу чергу будуватися на засадах гуманізму.

Євгеніка робить кращими фізичні та інтелектуальні якості Нації шляхом штучного відбору, що в цьому поганого?
"Атас! Расизм!!!" Вже бачу такі гасла:) Дебоши чорних у Франції, мільйони турок у Німеччині - це для лібералів не приклад!?
Так все "Право Нації" - це ж і є суцільний гуманізм (людяність), чи може під "гуманізмом" розуміється любов до усіх людей (людиноподібних), або космополітизм?
Ще цікаво, україномовні негри (або відверто кажучи "не-білі") - це для вас члени Української Нації, чи ні?
P.S. Уважніше прочитайте пункт 1.

Право Нації

amatorДата: Пт, 11.01.2008, 15:37 | Сообщение # 6
Новенький;)
......Паладине, це просто й красиво виглядає на папері й тільки...в реальному житті й стосовно України це проста утопія..сказати що в Україні є нація у мене й язик не повертається..навіть коли я і помиляюсь ,методи втілення й хто конкретно це буде робити зовсім не зрозуміло..

ПаладинДата: Сб, 12.01.2008, 01:39 | Сообщение # 7
Новенький;)
Quote (amator)
......Паладине, це просто й красиво виглядає на папері й тільки...в реальному житті й стосовно України це проста утопія..
Утопія для тих, хто не хоче це втілювати в життя. Спеціально для таких наш класик Іван Франко http://www.ukrcenter.com/library/read.asp?id=555

Quote (amator)
сказати що в Україні є нація у мене й язик не повертається..навіть коли я і помиляюсь ,методи втілення й хто конкретно це буде робити зовсім не зрозуміло..

1) В Україні є Нація, тільки (поки, і це залежить від нас) вона представлена невеликими відсотками населення.
2) Методи вказані в преамбулі, а на питання "Хто" давно вже дав відповідь Дмитро Донцов.

Право Нації

СхіднякДата: Вс, 17.02.2008, 04:02 | Сообщение # 8
Новенький;)
Паладине, ну і як не збитися на комуністичні засоби керування суспільством, щоб не отримати замість Української Держави копію сталінського табору з усіма його блювотними складовими... ???

Я бачу, що Ви добре вивчаєте праці засновників, але чому їх погляди з часом змінювались??? Ви це збагнули ???

Що то був за процес?? Помилки?? Чи вони мудрішали???

Відходили від попереднього радікалізму ті, хто перебував "у процесі" не перший рік, багато чого спостерігав, робив висновки !!! Досвічені борці !!!

Чи варто з обаполів городити примитивний ровер, чи не доцільніше скористатись ВИСНОВКАМИ та ДОСВІДОМ попередників???

Показувати можна тільки зрячим.
Співати пісню - тільки тим, хто чує.
Даруй себе тому, хто буде вдячним,
Хто розуміє, любить і цінує._______ Омар Хайям (http://ukrart.lviv.ua/)

Мика-націоналістДата: Сб, 10.05.2008, 14:46 | Сообщение # 9
Новенький;)
Як, я вже казав Паладіну, расизм не потрібен Українцям!!!!! Націоналізм передбачає все, краще розвивати Наіональну Ідею, аніж брати за основу романтичні засади німецьких попередників!

А то, панємаєтє лі, націоналізм останнім часом нагадує якийсь субкультурний рух...

Заходь на www.bahmut.com/forum/

Там мій логін Українець, може з Святославом (Клятий бандерівець) стрінешся...

Щодо Східняка.
Націоналістичний рух, на мою думку стає не виносно нудним, коли стають старими його вожді. То можливо їх не слухать через 10-15 років їх діяльності?..

Націоналістичний рух - рух максималістів! Якщо ідеолог "виростає" з максималізму - на смітник його наступні праці!!!

Я пам'ятаю - МЕНІ СОРОМНО!
Я НЕ горжусь!

Форум » Слава Україні! » Що таке націоналізм? » Право Нації
Страница 1 из 11
Поиск:

Copyright MyCorp © 2017Создать бесплатный сайт с uCoz