УВ Пн, 23.10.2017, 16:33
Приветствую Вас Гість | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 2 из 2«12
Форум » Рідне місто Одеса - серце України! » Останні події » Активісти російської організації "евразийський союз молодёжы
Активісти російської організації "евразийський союз молодёжы
MAGДата: Вт, 08.01.2008, 17:35 | Сообщение # 16
Я тут дуже часто
Статус: Оффлайн
оооо, Східняк, привіт! biggrin

http://ukrainians.od.ua - я живу там! :)

NatalkaДата: Ср, 09.01.2008, 03:09 | Сообщение # 17
Admin
От мене недавно зацікавила НПБ. У Вінниці заарештували одно з організаторів "Маршу Незгодних", за деякими джерелами спільними українських і рос спецназів. Він подав заяву на статус політ біженця. Але справа не в цьому. Мене зацікавила сама ця оганізація. Звичайно в якісь мірі там присутній російський шовінізм, але зрештою, партія бореться проти щасливого режиму путіна. Та щось закрадаються думки, чи не є цей проект профінансований в якійсь можливо мірі кремльом, щоб більш накалити обстановку і зіграти на патріотичних почуттях більшості росіян. Я от і не знаю. А Ваші думки стосовно цього?

Smile! I жити стане краще;)

ГайдукДата: Вт, 22.01.2008, 11:06 | Сообщение # 18
Я тут часто
Quote (Natalka)
У Вінниці заарештували одно з організаторів "Маршу Незгодних", за деякими джерелами спільними українських і рос спецназів. Він подав заяву на статус політ біженця

От я з того теж сміявся. Дожилися: в Україні вже просять притулку ті, хто Україну ненавидить)) Кумедна ситуація.

Quote (Natalka)
Та щось закрадаються думки, чи не є цей проект профінансований в якійсь можливо мірі кремльом, щоб більш накалити обстановку і зіграти на патріотичних почуттях більшості росіян. Я от і не знаю. А Ваші думки стосовно цього?

Та ні, в тому й справа, що нині пропутінські сили накшталт "Наші" і "Молодая Ґвардія" використовують, фактично ті ж гасла, що лімонівці - на початку 90-х. Але Лімонова до годівниці не підпустили - наразі він лютий ворог Кремля.

Це ж така нормальна річ - визнавати свій край за середину світу. (Юрій Липа).

Форум » Рідне місто Одеса - серце України! » Останні події » Активісти російської організації "евразийський союз молодёжы
Страница 2 из 2«12
Поиск:

Copyright MyCorp © 2017Создать бесплатный сайт с uCoz