УВ Пн, 23.10.2017, 16:34
Приветствую Вас Гість | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 212»
Форум » Рідне місто Одеса - серце України! » Організація акцій » В суботу відкриють пам'ятник курві!
В суботу відкриють пам'ятник курві!
ГайдукДата: Чт, 25.10.2007, 12:30 | Сообщение # 1
Я тут часто
Статус: Оффлайн
Памятник Екатерине II в Одессе откроют в субботу светомузыкальным шоу

Памятник основателям Одессы, центральной фигурой которого является фигура российской императрицы Екатерине II, будет открыт в субботу, 27 октября.

По информации пресс-службы, открытие памятника будет сопровождаться светомузыкальным шоу.

Как сообщалось, скульптурная композиция в память об основателях Одессы была установлена в 1900 году и снесена в 1920-м. Фрагменты мемориала хранятся в Историко-краеведческом музее.

На месте, где стояла композиция, был установлен памятник матросам-потемкинцам, сооруженный в 1965 году. В 2007 году демонтированных потемкинцев перенесли на Таможенную площадь.

Ряд общественных организаций Одессы и Украины выступает против восстановления памятника основателям Одессы, центральной фигурой которого является изваяние российской императрицы.

Во время празднования Дня Независимости активисты украинских организаций сожгли чучело российской императрицы, а лидер одесской Свободы Павел Кириленко заявил, что возведение памятника Екатерине II в Одессе равнозначно установлению в Израиле памятника Гитлеру.

3 сентября вокруг установки памятника Екатерине II произошла драка между представителями ВО Свобода и членами организации Единое Отечество.

Президент Украины Виктор Ющенко просит не открывать в Одессе памятники российским царям.

http://www.zavtra.com.ua/news/socium/53774

angry angry angry

Це ж така нормальна річ - визнавати свій край за середину світу. (Юрій Липа).

MAGДата: Чт, 25.10.2007, 13:12 | Сообщение # 2
Я тут дуже часто
так... знає вже про це все місто.. і гудить..і чекає .. чим це все закінчиться
одна моя знайома журналістка сказала мені що відкриття заплановано на 17-ту годину

Добавлено (Сегодня, 13:12)
---------------------------------------------
до речі... ось: Відкриття пам'ятника Катерині II пройде з акціями протесту

http://ukrainians.od.ua - я живу там! :)

VandaДата: Чт, 25.10.2007, 18:02 | Сообщение # 3
Новенький;)
Слава Україні!!!!! heart Як справи? Пишить мені на: Vandaua87@gmail.com! respect

Слава нації! Смерть ворогам!
Україна понад усе!!!!!

NataliДата: Чт, 25.10.2007, 18:14 | Сообщение # 4
Початківець:)
Приєднуюсь до привітань-Слава Україні!!!! smile А ось мій email-natali.uv@gmail.com!!!Пишить,мені буде приємно вам відповідати!!!Думаю,що всі збиремося на відкритті памятника кату України і покажемо їм де раки зимують!Доречі,пропоную прийти раніше о 16:30 і всім нашим зібратися у Горсаду!!!!!Разом-ми сила,ще й яка! smile

Україна понад усе!!!

MAGДата: Чт, 25.10.2007, 18:52 | Сообщение # 5
Я тут дуже часто
а мій email ось wermagnuson@gmail.com (ну це той який я часто перевіряю!)
Quote (Natali)
Думаю,що всі збиремося на відкритті памятника кату України і покажемо їм де раки зимують!Доречі,пропоную прийти раніше о 16:30 і всім нашим зібратися у Горсаду!!!!!
Доречі.. якщо я зберусь прийти, як я вас впізнаю?! smile

GlefaДата: Пт, 26.10.2007, 15:20 | Сообщение # 6
Я тут часто
MAG, Ось побачиш червоно-чорні прапори і мужніх хлопців с файними дівчатами (:)) під ними туди й іди

Любить Україну, як люди любить, бо лише звір не любить той ліс де живе

ГайдукДата: Пт, 26.10.2007, 17:25 | Сообщение # 7
Я тут часто
Quote (MAG)
так... знає вже про це все місто.. і гудить..і чекає .. чим це все закінчиться

Щось я сумніваюся, що прям все місто "гудить і чекає" на відкриття оцього, з дозволу сказати, пам'ятника. А коли б чекало - то багато б людей завтра прийшли на оце дійство протестувати... От цікаво - скільки людей завтра зможе міська влада нагнати, аби протиставити активним протидіям української громади міста? Без силових структур (які там неодмінно будуть), звісно. Бо їхнє завдання буде показати, що багато мирних і щасливих одеситів із захопленням і радістю очікують на "торжество історічєской справєдлівості", а купка завезених із інших областей провокаторів - тільки й мріють про дестабілізацію ситуації. Наше ж завдання - донести до громадькості протилежне...

Добавлено (26.10.2007, 17:25)
У суботу 27 жовтня в українському місті Одесі антиукраїнська наволоч готує відкриття так званого "пам’ятника засновникам міста", центральною фігурою якого є відома збочена повія, один із символів окупації України – московська цариця Катерина ІІ.

У зв’язку з проведенням цієї антидержавної акції, Центральний провід ВО "Тризуб" ім. С.Бандери закликає членство і симпатиків Організації, а також всіх патріотів України всіма доступними методами і засобами запобігти встановленню цього чергового ідола на нашій землі.

Якщо ж ініціаторам цього блюзнірства, заховавшись за міліцейські кордони, все ж таки вдасться реалізувати задумане, то ми, українські націоналісти, зобов’язуємося провести системну зачистку українських населених пунктів від символів московської окупації нашої держави.

Геть московські ідоли з української землі!

http://banderivets.org.ua/?page=pages/news/20071026

GlefaДата: Пт, 26.10.2007, 17:33 | Сообщение # 8
Я тут часто
Quote (Гайдук)
Бо їхнє завдання буде показати, що багато мирних і щасливих одеситів із захопленням і радістю очікують на "торжество історічєской справєдлівості"

В дійсності купка комуняк з єдиноотєчєствєннікамі як завжди нагонять бабок і дідов за 50 гривень і буде ефект присутності
Коротше як завжди
А цікаво що станеться з Кауровим цього разу huh

Любить Україну, як люди любить, бо лише звір не любить той ліс де живе

ГайдукДата: Пт, 26.10.2007, 17:42 | Сообщение # 9
Я тут часто
Quote (Glefa)
В дійсності купка комуняк з єдиноотєчєствєннікамі як завжди нагонять бабок і дідов за 50 гривень і буде ефект присутності

Не вгадав. Цього разу все буде куди серйозніше: світлове шоу, оркестр філармонії під керівництвом Хобарта Ерла, перші особи міста... За планом все має бути на найвищому рівні. Вони намагатимуться показати, що все гаразд, і за ними сила. А демонстрантів радше за все витиснуть десь далеко від площі і оточуть кордонами міліції - аби не псували свята.

MAGДата: Сб, 27.10.2007, 15:36 | Сообщение # 10
Я тут дуже часто
Quote (Гайдук)
Щось я сумніваюся, що прям все місто "гудить і чекає" на відкриття оцього, з дозволу сказати, пам'ятника. А коли б чекало - то багато б людей завтра прийшли на оце дійство протестувати...

справи в тому що більшість Одеситів вважають за краще спостерігати... а до того що чекають.. я мав на увазі не чекають відкриття, а чекають чим це закінчиться!

Quote (Glefa)
MAG, Ось побачиш червоно-чорні прапори і мужніх хлопців с файними дівчатами (:)) під ними туди й іди

Ну .. я думаю там будє багато таких прапорів і мужніх Хлопців з файними дівчатами.. smile . вас знайти буде важко

Добавлено (27.10.2007, 15:36)
Доречі, сьогодні до мене дійшли чутки що тепер відкриття планується не на 17-ту годину, а на 15-ту.. ніхто не в курсі правда чи ні?!

NatalkaДата: Вс, 28.10.2007, 20:30 | Сообщение # 11
Admin
Чесно кажучи, після цього відкриття переконалася, що часто внутрішній світ людини відображений у неї на обличчі... Спостерігаючи за старими мавпами, які щось там викрикували з таким виразом обличчя, що поглянувши, все ставало ясно... З одного боку можна зрозуміти, що вонитак жили все життя і просто не здатні мислити варіативно, але з іншого, вони ламають наше майбутнє, тягнуть до низу...
Взагалі їх послухати - диву даєшся. До якої міри, можна бути безграмотними і тупими....
Коли ти просто просиш обґрунтувати їхню думку, на тебе дивляться такими очима, що я балет їх попросила станцювати... А чого вони хотіли, щоб ми так само розоралися і тоді сказати:"От бачите які вони, а миж такі білі і пухнасті". Так, під кінець мене також довели, особливо, коли ці старі карги почали кричати, коли вже почали відходити назад, коли кидалися с*ки яйцями(напевне задушила жаба, що януковича тоді так, вирішили відігратися)
І ці провокатори... Коли підбіг дідок до хлопця і почав виривати прапор, головне мовчки, просто підбіг, що ще раз доказує, що це провокація...
Яке мали право в"язати хлопців? Скажіть на милість. Одне діло, пов"язати під час бійки, зовсім інше, просто повалити людину, яка просто йде і нічим це не обмотивувати, навіть посвідчення не показати!
Який народ, така і влада...це просто жах, про яку демократію може йти мова у такому суспільстві, хоча його так назвати можна з великою натяжкою, бо ж добру частину становлять манкурти, перевертні і просто дурні...

Smile! I жити стане краще;)

MAGДата: Вс, 28.10.2007, 21:13 | Сообщение # 12
Я тут дуже часто
Ви знаєте... вчора одесити показали своє справжне ім'я... я не про те що багато підтримали відкриття.. не про те що аплодували.. чи ще щось....

я про те коли протистуючі йшли з площі.. як вели себе Одесити... чесно.. я посміхався.. але в душі були сльози..
вибачте.. але це бидло...

NatalkaДата: Вс, 28.10.2007, 21:35 | Сообщение # 13
Admin
істину глаголиш, бидло, щей яке бидло...

Smile! I жити стане краще;)

NataliДата: Пн, 29.10.2007, 13:47 | Сообщение # 14
Початківець:)
CЛАВА УКРАЇНІ!!! smile А я ось що скажу-злякалися вони нас! fear Але цей страх в них виклакає ще більшу ненавість до всього українського!!!!Про те що одесити справжне бидло,на жаль,я переконалася ще під час помаранчової революціЇ!!!Відразу виникає питання-а чим краще вони донецьких?!Божевільні крики з прокляттям,факи,ін.- це їх стиль життя! cranky
Як з ними себе вести?!А просто не звертати уваги на цих божевільних!Ми не повинні опускатися до їх рівня!Тому давайте триматися разом! smile

Україна понад усе!!!

MAGДата: Пн, 29.10.2007, 13:55 | Сообщение # 15
Я тут дуже часто
от от... мені було бридко коли вони плювали в лице протестуючим, факи, верески... а коли молода дівчина ховаючись за своїм хлопцем пнула одну людини матюкнула її і ще фак показала.. я просто розчарувався щей в сучасній молоді... sad

Форум » Рідне місто Одеса - серце України! » Організація акцій » В суботу відкриють пам'ятник курві!
Страница 1 из 212»
Поиск:

Copyright MyCorp © 2017Создать бесплатный сайт с uCoz