УВ Пн, 23.10.2017, 16:32
Приветствую Вас Гість | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум » Слава Україні! » Історія насправді. Міфи навколо України » Релігійне питання (Як ви відноситесь до релігійного питання)
Релігійне питання
Яка Вам позиція більш близька?
1.Правосла"я (Київський патріархат)[ 3 ][37.50%]
2.Православ"я (Московськи патріархат)[ 0 ][0.00%]
3.Православ"я (не має різниці який там патріархат)[ 1 ][12.50%]
4.Греко-католицька церква[ 1 ][12.50%]
5.Католицька церква[ 0 ][0.00%]
6.РУН-віра[ 2 ][25.00%]
7.Іслам[ 0 ][0.00%]
8.Буддизм[ 0 ][0.00%]
9.Атеїзм[ 1 ][12.50%]
10.Свій варіант[ 0 ][0.00%]
Всего ответов: 8
NatalkaДата: Сб, 03.11.2007, 16:27 | Сообщение # 1
Admin
Статус: Оффлайн
Зараз часто ведуться суперечки на релігійному рівні. Пару років тому, коли Іоан Павло ІІ приїжджав до України, була свідком того, як піп від московітського патріархату запевнював свої парафіян у тому, що католицизм - це зло, що всі інші вірування - від сатани, а єдине правильне - православ'я, потом старі бабці бігали з воплями, шо мол це отроддя приїжджає, шо воно тут забуло. Мені цікаво про яку духовність може йти в таких випадках мова. Яка була духовність у тих самих христових походах, у теперішньому протистоянні киїського і московсько патріархату? І чи є та сама духовність? Хіба праві ті бабки, які ладні тебе вбити, якщо ти не дай Боже щось там зробиш не так по обряду, скільки людей врешті решт роблять все по якихось там канонам, не задумуючись над тим, чи правильні вони? І що таке християнство врешті решт?
Взагалі, як всі ми вчили історію, то воно було введене десь у 9 -10 ст(точно не згадаю), але ж Мала і Велика Скіфія були представлені на Соборах у Константинополі ще у 1-2 ст. Чому ж потім християнство пішло з цих земель? Та тому що до цього це було віяння "волі", сповідувалася рівність людей, дух волі, неприпустимість рабства. Ось чому воно зазнавало гонінь і рабовласницьких державах, але в одночас і швидко розповсюджувалось. А потім трапилось що? Християнство поставили на службу державі, ввелося "Бог - на небі, а цар - на землі", яке закладало покору людині своїй долі і суспільному становищу. Заповіді не вбий, не вкради... з одного боку звичайно ж формують суспільний порядок, з іншого ж виключають можливість змінити свій соціальнй статус, боротися проти нерівності і несправедливості володаря. Як ти народився рабом, так ти ним і помреш. Християнство - вже не було тим християнством, от ому і пішло воно від нас, бо у цих землях все-таки панувала політика свободи. Потім, коли вже створилася Київська Русь, вже ввели християнство, цьому було багато передумов, причому в першу чергу економічних і політичних, та головною з них була таки "Бог - на небі, цар - на Землі", бо потрібна була централізована влада, а умовою її забезпечення централізована релігія, от і кишнули язичництво, яке для нас взагалі то є рідним... багато ще можна написати з цього приводу, але так подумавши приходиш до висновку, що вся та духовність, релігійність в більшості своїй немає нічого духовного, а лиш слугує засобом керування над людьми, які є сірою однорідною масою, потребуючою "хліба і видовищ"...
Чому Бога шукають у церкві, замість того, щоб шукати його у собі? Чому роблять стільки зла, керуючись своєю вірою, а не здоровим глуздом. Чому розводять такі антимоніі, з приводу Київського патріархату(все тут зрозуміло, релігійний центр має бути в центрі держави), коли є проблеми набагато нагальніші і важливіші, той же самий парниковий ефект...
Висновок - є чиїсь інтереси(в основі яких влада і гроші), є засіб виконання(релігія), і є об’єкт (суспільство, яке буде рвати собі горло за нав’язані інтереси(сорі за тавтологію) і думки, видаючи їх за свої, бо своїх мізків не має і думати його не навчили, а й відучили...
Отже церква -це засіб держ.регулювання. Хоча я вважаю себе віруючою людиною, але по особливому. Я більше схиляюсь до православ"я(мене до цього привчила бабуся) і до РУН-віри. Проте вважаю, що віра повинна бути у чесність, доброту і справедливість...

Smile! I жити стане краще;)

MAGДата: Сб, 03.11.2007, 17:38 | Сообщение # 2
Я тут дуже часто
Як на мене церква це бізнес...
в усякому разі Християнська....
тому я й проголосував за Атеізм.. взагалі я вірю що щось там десь є... але у мене своя віра.. яка не така як усі інші smile

http://ukrainians.od.ua - я живу там! :)

ГайдукДата: Вт, 06.11.2007, 14:00 | Сообщение # 3
Я тут часто
Наталко, а чому в голосуванні забула УАПЦ? =)

Нажаль, дійсно, дуже часто церква займається далеко не церковними справами, і тим самим компрементує себе. Така вже то велика спокуса втрутитися в політичні питання, збільшити свою владу і в повній мірі скористатися нею - навіть клірики не в стані протистояти їй. Є, звісно, і зворотній бік - політичні керівники зовсім не проти скористатися з авторитета та впливу Церкви, а відтак - самі втручаються в релігійні питання, батогом чи пряником схиляють священників до того, аби ті підтримували їх.

Особливо яскраво то видно на тлі української ситуації з церквами. Через активне втручання позарелігійних кіл, щойно українці захотіли реалізувати своє право на служіння Богу своєю мовою та в своїх храмах - був інспірований розкол Церкви Христової, що й досі болить українській душі.

Проблема ж полягає в тому, що духовні отці дійно набагато більше приділяють увагу політичним питанням, боротьбі одне з одним, аніж підняттям, власне, авторитету церкви, пропаганді християнства, боротьбі з сектанством, наркоманією, гомосексуалами, дитячою безпритульністю, державним та релігійним тероризмом, досягненню міжконфесійного та міжрелігійного миру, тощо.

Що ж до особистого сприйняття, чи не сприйняття християнства - то це, звісно, особистий вибір кожного. Звісно, можна і навіть треба шукати Бога передовсім в собі, своїй душі, яка, як відомо і є частиною Бога. Церква в тому плані - лише помічник.

Це ж така нормальна річ - визнавати свій край за середину світу. (Юрій Липа).

NatalkaДата: Чт, 08.11.2007, 01:43 | Сообщение # 4
Admin
Гайдук,вибачаюсь, чесно кажучи про автокефальну церкву я й не подумала...
Звісно, часто отці в погоні за балом забувають про службу Богу, на мою думку на перший план повинна виступати ідея свободи особистості. І до речі гомосексуалізм - це також, на мою думку, - особистий вибір кожного і ніхто не в праві його клеймити, або вказувати як треба жити...

ГайдукДата: Чт, 08.11.2007, 15:16 | Сообщение # 5
Я тут часто
Quote (Natalka)
І до речі гомосексуалізм - це також, на мою думку, - особистий вибір кожного і ніхто не в праві його клеймити, або вказувати як треба жити...

Ага, і тероризм, наркоманія, сектанство - то теж особистий вибір кожного??? Вибір - то добре, але навіть свобода вибору має мати певні межі і не переходити в збочення.

MAGДата: Чт, 08.11.2007, 19:16 | Сообщение # 6
Я тут дуже часто
Ну у нас і є межа свободи вибору.. smile
це наше законодавство smile

http://ukrainians.od.ua - я живу там! :)

NatalkaДата: Чт, 08.11.2007, 22:59 | Сообщение # 7
Admin
Quote (Гайдук)
Ага, і тероризм, наркоманія, сектанство - то теж особистий вибір кожного??? Вибір - то добре, але навіть свобода вибору має мати певні межі і не переходити в збочення.

Кожен в праві робити те, що забажає, тільки не приносячи шкоди іншим. Як тобі заважають гоміки? Вони живуть собі своїм життям. Це їх право. Тобі б сподобалося, якщо б тобі показали, о женись он на тій тітці... Якщолюдина почуває себе комфортно, чому треба її в цьому потурати, головне, щоб усі були щасливі.

ГайдукДата: Пт, 09.11.2007, 12:37 | Сообщение # 8
Я тут часто
Хворі та збоживолі люди теж можуть не робити нікому шкоди, і навіть почуватися цілком комфортно - та чи значить це, що їх не треба лікувати? Відомо ж, що гомосексуалізм - це не справа біологічних особливостей організму, а зміщення нормального сприйняття - себто радше психічна хвороба. А хворобу треба лікувати, а не коректно ставитися до її носіїв.

І потім - не такі вже гомосексуалісти не шкідливі. От вам приклад: як відомо, в Европі, суспільство привчають до адекватного ставлення до гомосексуалістів загалом, і до одностатевих шлюбів - зокрема. В багатьох країнах, такі шлюби вже узаконені. Наступне, чого домогаються "меншини" - надання права усиновлювати дітей. Що станеться з нормальними, гетересексуальними дітьми, які при всиновленні потраплять до гомосексуальних батьків - жахливо навіть уявити! Але то ще не все - дивіться далі. В Іспанії (зауважте - вже навіть в католицькій, традиціоналістській Іспанії!), у зв'язку з правом на усиновлення, гоміки йдуть ще далі: якщо тепер можуть бути родини, де не тільки "мати" та "тато", але й "тато" та "тато", чи "мати" та "мати" - відтак, використання в цивільному законодавстві термінів "мати" та "тато" є неприпустимим, бо призводить до дискримінації гомосексуальних батьків! Отже, вони пропонують, аби в законодавстві були введені терміни "батько 1" (родітєль 1) та "батько 2" (родітєль 2). Інакше кажучи - в такий спосіб у дітей, най поки в непрямий спосіб, забирають право на матір та батька, даючи сурогатних "родітєлєй". Але зауважте, який відсоток отих гомосексуальних, з дозволу сказати, "родин", по відношенню до нормальних, здорових сімей - а скільки крику та смороду! От вам і толерантність і політкоректність і рівноправність...

NatalkaДата: Вт, 13.11.2007, 00:53 | Сообщение # 9
Admin
В сім"ї головне любов. Хіба краще, щоб дитина зростала у дит.будинку, щоб не мала куди прихилити голову? Що поганого в тому, що хтось хоче бути щасливим і зробити когось щасливим? Все інше то формальності. Головне - це людське щастя, от від якраз цього і треба відштовхуватись...

gaidamakyДата: Ср, 09.01.2008, 22:11 | Сообщение # 10
Новенький;)
а чому немає в списку рідної віри? що за дискримінація cool
Пробачте, перебив дуже важливе для вас питання щодо гомос...в biggrin

Одеські Гайдамаки http://gaidamaky.pp.net.ua/

Форум » Слава Україні! » Історія насправді. Міфи навколо України » Релігійне питання (Як ви відноситесь до релігійного питання)
Страница 1 из 11
Поиск:

Copyright MyCorp © 2017Создать бесплатный сайт с uCoz